ANA SAYFA

 

ANA SAYFA

 
UF-6 H
RÜZGAR JENERATÖRÜ
Kanat Sayısı : 6
Çap : 92 cm
Güç : 0-150W
Çıkış Gerilimi : 12-24V DC
Kablo Ebadı ve Uzunluğu : 2x6mm2 Antigron Kablo
Ağırlık : 12 kg
Uzunluk : 1 m
Kullanım Şekli : Hareketli
Rüzgar Durumu : Orta-Şiddetli Rüzgar
Ayak Uzunluğu : 4-6m
 

FİRMAMIZ ÜRÜNLERİNİN TAMAMI YERLİ ÜRETİM OLUP KENDİ BÜNYESİNDE YAPILMAKTADIR. BU NEDENLE TAMİR-BAKIM VE YEDEK PARÇA SIKINTISI BULUNMAMAKTADIR.

 

ÜRÜNLERİMİZİN TASARIMINDA KURULUM VE MONTAJIN MÜŞTERİMİZ TARAFINDAN BASİT ŞEKİLDE YAPILMASI ESAS ALINMIŞTIR.KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI VE TEKNİK BİLGİ ÜRÜN SATIŞI ESNASINDA FİRMAMIZCA VERİLMEKTEDİR.
 
Özellikler: 360 derece dönüş. Rüzgarı kendi yakalama özelliği.

 

Kullanım Yerleri:12-24V akü şarjında.özellikle karavanlarda, deniz araçlarında, küçük balıkçı teknelerinde destekleyici enerji kaynağı olarak radyolink sistemlerinde, kır evi ve çiftliklerde kullanılmaya elverişlidir.

 

Kullanım Şekli: 12-24 V aküyü şarj edecek şekilde DC akım, jeneratör üzerinde dengelenmiştir.

2x6mm kablo ile max. 15m. geçilmeyecek şekilde (+,-) uçlar 90 A veya 120 A aküye bağlandığında kayıpsız olarak şarj etmeye hazır hale gelecektir. Tüketim 12-24 V DC olacaksa hemen yararlanılabilir. İstenilen voltaj 220 V - 50 Hz (Şehir gerilimi) ise akü çıkışına invertör (çevirici) bağlanarak istenilen güçlerde (300 W-600 W) enerji elde edilebilir.

Yapılan çalışmalarda ve aldığımız referanslarda orta şiddetli rüzgarlarda bir evin aydınlatma, televizyon, radyo,gsm şarjı  vb. küçük güçteki cihazları çalıştırabildiği tespit edilmiştir.

Birden fazla jeneratör ve uygun akü bankası ile sistem daha güçlü hale getirilebilir
.

Sistemde kuru tip akü kullanımı bakım kolaylığı sağladığından firmamızca tavsiye edilmektedir.

Enerji üretiminde olduğu kadar hobby çalışmalarında da üzerinde değişiklik yapmaya uygundur. Firmamız bu çalışmalara destek vermek amacı ile cihazın jeneratör,kuyruk ve kanat kısımlarının satışını isteğe bağlı olarak ayrı ayrı da yapmaktadır.